Výsledková Listina VZ M MSKS Velké Němčice dne 13.4.2013

Autor: Administrator <pes(at)cz-pes.cz>, Téma: Výsledky zkoušek, Vydáno dne: 15. 04. 2013

Komletní výsledková listina:



S. č. Jméno a příjmení psovoda Jméno psa a chovatelská stanice Organizace A B C Součet Pořadí Pozn.
16. Oldřich Kala Elvis Hartis Bohemia KK Rájec-Jestřebí 97 90 88 275 1. CACIT
6. Tomáš Cvinger Yankee ze Stříbrného kamene ZKO Nejdek 90 96 88 274 2. res. CACIT
19. Ludvík Kratochvíl Aron Meggan Bohemia KK Líšeň 91 86 94 271 3. CACIT
10. Hana Musilová Carbon Bright ze Slunečné verandy KK Šlapanice 86 86 98 270 4. CACIT
22. Christos Kalliontzis Dyk IR-SED KK Hostěrádky-Rešov 95 84 90 269 5.
 
2. Zdeněk Volek Abba all Proffesore KK Uh. Hradiště 90 90 88 268 6.
 
17. Rudolf Valla Ax z Kuřimského háje KK Rájec-Jestřebí 86 93 88 267 7.
 
9. Luděk Šilhavý Alexa Sheridano le Fano KK Velké Němčice 91 86 86 263 8.
 
20. Martin Uřičař Carmen Fron Fighter ZKO Jasenná 92 90 73 255 9.
 
7. Roman Studený Beryl ze Srnčího vrchu KK Loukov 77 87 88 252 10.
 
11. Petra Nemravová Okim u Alfréda KK Olomouc-Neředín 88 71 92 251 11.
 
4. František Radkovič Tarra z Daskonu KK Břeclav 80 79 75 234 12.
 
                   
14. Tomáš Molák Brego Allegro Cantabile KK Jihlava 34 95 94 223 13.
 
23. Marie Hasenöhrlová Grand Gerro Goldest Danubius ZKO Klatovy 60 80 80 220 14.
 
3. David Bílek Charly z Librova dvora KK Křepice 70 62 86 218 15.
 
1. Miroslav Řepa Eirin Passo Doble KK Velké Němčice 71 75 68 214 16.
 
21. Pavel Bartel Brita Király Puszta KK Olomouc-Neředín 46 70 80 196 17.
 
26. Ivana Tomková Irbi Vikar KK Hustopeče 13 90 87 190 18.
 
25. Šárka Žišková Chico Radišský dvor KK Olomouc-Neředín 5 86 94 185 19.
 
24. Ivana Svobodová Gold Aritar Bastet ZKO Ústí nad Orlicí 5 94 79 178 20.
 
18. Karel Jež Xero z Hückelovy vily KK Přerov 21 77 74 172 21.
 
15. Libor Pavelka Adis Anilorak KK Zetor Brno 16 80 75 171 22.
 
12. Lukáš Kopečný Aron Wind Wild KK Kuřim 7 78 78 163 23.
 
8. Eva Benešová Ken Miss Jakoso KK Křenovice 0 70 76 146 24. DISK. STOPA
13. David Rohlena Devil Denny Goldest Danibius KCHK 41 0 0 41 25. ODST.
5. Jiří Honc Fatty Marko Gero KK Ráječko
 

 

 
0 26. DISK.
- Tomáš Stejskal Roxy Honajzer KK Olomouc-Neředín
 

 

 
0 27. N
- Eva Karvánková Fin z EV-PA ZKO Teplice-střed
 

 

 
0 28. N
- Petra Šimková Squall ze Stříbrného kamene ZKO Litvínov
 

 

 
0 29. N
- Tatiana Smirnova Atoris Sheridano le Fano ZKO Hostivař
 

 

 
0 30. N
- Petr Ventura Faust z Kuřimského háje ČKNO
 

 

 
0 31. N