Výcvik

Letní výcvikový tábor Slavětín u Slavonic

Ve dnech 2. - 9. srpna 2008 se konal letní výcvikový tábor ve Slavětíně u Slavonic. Účastníkům tábora se věnoval instruktor a figurant Miroslav Valentin a dle zájmu jednotlivých účastníků tábora zde probíhal nácvik stop, poslušností a obran.Areál je umístěn v krásném prostředí České kanady, kdy volné chvíle trávili lidé bezpočetnými vycházkami v rozlehlých lesích v okolí, koupáním v rabníku, který byl nedaleko tábora, sbíráním hub a borůvek, kterých bylo v okolních lesích obrovské množství. Paní Radana Kobylková nám umožnila prohlídku podzemí - odvodňovacích kanálů, vedoucích pod historickou částí města Slavonic i s našimi čtyřnohými kamarády, kteří z toho měli možná větší zážitek jak jejich majitelé.

  Na závěr tábora se konaly zkoušky dle NZŘ a IPO, SchH, které přijel za námi posoudit pan rozhodčí Milan Mnich z Prostějova.  Ve čtvrtek se zůčastnila zkoušek dle NZŘ osm jedinců, kteří všichni úspěšně složili zkoušky. V pátek se konaly zkoušky dle IPO, SchH ke kterým nastoupilo 5 zájemců, ale bohužel jeden zkoušku nesložil. Tímto bych chtěla pogratulovat naší člence paní Renatě Hejčové ke složení zkoušky ZM, kterou velmi úspěšně složila se svým mladým erderteriérem Zaaron Classic Mytys. Také bych chtěla vyzvednout  výkon paní Marie Lázničkové z KK Bílovice nad Svitavou, která ve svém krásném věku 73 let dokázala se svou fenkou erderteriéra úšpěšně složit zkoušku IPO-V. 

 


[Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
| Autor: Administrator | Vydáno dne 06. 10. 2008 | 2984 přečtení | Počet komentářů: 27 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web běží na phpRS.
Hostováno u Cz-pes.cz